Оглавление блога

четверг, 25 апреля 2013 г.

Чому ж я не сокiл?

Ребята, спам, но прикольный!

0фiс   може прaцювaти  без  шефa,   але  не без   cеkретаpя

З підлеглого до керівника за 1 крок! (панацея проти "я начальник – ти дурень")

«Офіс може працювати без шефа, але не без секретаря»
Джейн Фонда

Вітання з професійним святом
Адміністраторів робіт –
Експертів геть усіх компаній,
Що в них тримають стійкий ритм!

                    Не в візитівці, друзі, справа,
                    Гучна посада – чакрам крах.
                    А справжня влада вся по праву
                    Розпочинається в умах!!

                                        Той, хто системи сутність знає,
                                        Та метод свіжий в світ несе –
                                        Не треба йому зверху ради
                                        Він весь бізнес-процес пасе!!! ;)

          Дістала вже, земляки, ситуація, коли більшість керівників в Україні бачать у підлеглих не підтримку, а підручних, формуючи своє управління у найпримітивніший командно-адміністративний спосіб. І навіть стандартне, без розуміння сутності, впровадження надсучасних методів роботи, різнобарвних систем якості, найвідомішого програмного забезпечення принципово питання не вирішує. Адже ієрархічне управління потрібне тільки компаніям, які не розуміють, чим вони займаються!

          Правильний системний підхід до організації діяльності від найменшого підрозділу до найбільшого холдингу дає можливість взагалі виключити необхідність керуючих впливів. Роль керівника нічим принципово не відрізняється від ролі підлеглого, якщо вони коректно зібрані і застосовані. Маючи певний підхід, підлеглий може ефективно обіймати реальну операційну сферу й на порядок більшу. І якщо це буде тонко налаштовано на визначні результати відповідного підрозділу, керівник, замість головного болю від маси графіків, із задоволенням акцентується на відстоюванні інтересів таких підлеглих на всіх рівнях. А коли з’явиться вакансія з найвищих рівнів впливу, туди запросять не власника диплому найпрестижнішого західного університету, що звик мислити за нав’язаними шаблонами, а гарного практика, який, крім всього, ще й навчився тримати ціле!

          Якщо Ви маєте добрі наміри і хочете зсунути ситуацію, та не знаєте як – допоможемо. Просто сформулюйте одне-два конкретних проблемних питання, щодо діяльності компанії, вирішення яких, на Вашу думку, буде корисним і для Вас. Надішліть питання, для надійності, на всі зазначені нижче адреси електронної пошти і наші консультанти підкажуть якісне практичне рішення, найбільш оптимальне саме для Вашої специфіки. Добротно підготовлене питання зекономить в результаті і Ваш час також.

          Якщо Ви захочете компенсувати наші зусилля матеріально, будемо дуже вдячні за підтримку – пустимо все в розвиток і віддячимо сторицею. Але це не головне. Країну і себе в ній спасемо, тільки якщо зробимо її найефективнішою в світі саме своєю розумною участю!

          Пропозиція дійсна тільки для вітчизняних компаній і спеціалістів. Допомагати зростанню, за рахунок нашої землі, чужим – не маємо жодного наміру. А для сприяння розвитку країни будемо користуватись всіма доступними засобами.

          З повагою, Збірна експертів України.

«Si vis pacem, para justitiam»
(«Якщо хочеш миру, встановлюй справедливість»)

Просто скопіюйте в адресний рядок:

Прямо обыдно до слёз: чому ж я не украiнець, чому ж я мордвiн? 

30 лет назад заказал себе через "Книга-почтой" большой украинско-русский словарь. 65 тысяч слов, сука, без указания рода украинских существительных! 3 карбованца 51 копейка. Одни раз в жизни понадобился: в 2001 году перевел один реферат по психологии развития творческих способностей у детей для одного молодого чела, студента-заочника. Еще удивился: ты чё, сам не в состоянии понять по-украински? Грит, если бы мог, к тебе бы не обращался. Я ему сказал, что впервые юзаю украинско-русский словарь, купленный 25 лет назад (2-3 слова всего! В основном либо на русские похожи, либо на польские, либо даже на чешские, а польский и чешский я хорошо знаю). Скидку попросил на первый юз. 50 р. я ему скинул. Правда.

Комментариев нет :